Naujienos

LAIMĖTA 1–OJI VIETA „SAUGIAUSIOS IKIMOKYKLINĖS UGDYMO ĮSTAIGOS“ RAJONINIO ETAPO KONKURSE

Balandžio 6-tą dieną Skuodo vaikų lopšelyje-darželyje vyko Skuodo rajono policijos komisariato organizuojamas konkursas „2023 m. Saugiausia ikimokyklinio ugdymo įstaiga“. Šiame rajoniniame etape, dalyvavo 3 komandos iš Skuodo, Ylakių lopšelių-darželių ir komanda iš  Mosėdžio gimnazijos. Mūsų lopšelį-darželį atstovavo 5 vaikai (Laurynas Bagočius, Jogailė Gembutaitė, Gabrielė Jablonskytė, Aronas Mikšta iš „Smalsučių“ gr., ir Austėja Antanavičiūtė iš „Žvirbliukų“ gr., vaikus konkursui ruošė mokytoja (auklėtoja), dirbanti, pagal priešmokyklinio ugdymo programą Rasa Butavičienė, socialinė pedagogė Rita Vizgaudienė ir meninio ugdymo mokytoja Aušra Alonderienė). Komandos turėjo prisistatyti ir atlikti įvairias užduotis saugaus eismo tema. Policijos pareigūnams dalyviai atsakinėjo į teorinius klausimus, sprendė praktines užduotis, turėjo pademonstruoti savo praktinius gebėjimus: kaip teisingai pereiti per pėsčiųjų perėją, kokias apsaugos priemones užsidėti važiuojant paspirtuku ir kt. Paskutinėje užduotyje, vaikai stebėjo vaizdinę medžiagą ir turėjo pastebėti ir įvardinti pėsčiųjų daromas klaidas. Įveikus visas užduotis, policijos bičiulis šuo Amsis vaikus pakvietė į apdovanojimų ceremoniją. Vaikų džiaugsmas buvo begalinis. Mūsų lopšelio-darželio komanda laimėjo 1-ąją vietą ir pateko į regioninį turą, kuris vyks gegužės mėnesį Klaipėdos policijos komisariate.

Socialinė pedagogė Rita Vizgaudienė