Naujienos

Asiliuko uodegos paieškos bibliotekoje

Kovo 23 dieną, Skuodo vaikų lopšelio-darželio, ,,Liepaitės“ korpuso, ,,Boružėlių“ grupės vaikai su mokytoja, dirbančia pagal priešmokyklinio ugdymo programą, Sandra Liutkuviene ir mokytojos padėjėja Genovaite Baužiene, lankėsi Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos vaikų erdvėse. Vaikai dalyvavo bibliotekininkės Živilės Mackevičiūtės muzikinėje edukacijoje. Pasakų kambaryje vyko Asiliuko uodegos paieškos. Apie Asiliuką ir jo draugus – Varną, Raganą dainavo Živilė Mackevičiūtė. ,,Boružėlių“ grupės ugdytiniai su mokytojomis dainavo kartu, ypač visiems patiko Asiliuko lopšinė. Vaikai padėjo surasti dingusią Asiliuko uodegą, joje rado siurprizų, o Laurynas net padėjo Asiliukui pririšti uodegą. Asiliukas išskubėjo į raganos gimtadienį, o vaikai apžiūrėjo bibliotekoje esančias išskirtines knygas. Matė pačią mažiausią, didžiausią, sunkiausią knygą. Turėjo galimybę susipažinti su Brailio raštu. Žaidė žaidimus, piešė ant šviesos stalo. Vaikai pažadėjo sugrįžti ir atsivesti į biblioteką savo mamas ir tėčius.

Mokytoja (auklėtoja), dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą Sandra Liutkuvienė