Naujienos

Teatralizuotos knygelės „Baisieji Aladino dantys“ skaitymas

Skuodo mieste atidaryta nauja R. Granausko viešoji biblioteka, kurioje kovo 16 d. svečiavosi  Skuodo vaikų lopšelio-darželio „Drugelio“ grupės vaikučiai kartu su mokytoja (auklėtoja) Joana Alšauskiene ir mokytojos padėjėja Rima Kungiene, bei „ Kiškučių“ grupės vaikučiai su mokytoja (auklėtoja) Renata Zajeviene, mokytojos padėjėja Vilma Kazlauskiene, savanore Merve Gulcu.
Pasakų kambaryje vyko teatralizuotas knygelės „Baisieji Aladino dantys“ skaitymas, o krokodilas Aladinas suteikė vaikams daug džiaugsmo. Bibliotekos darbuotojos supažindino  vaikus su knygučių įvairove. Papasakojo, kad knygučių būna įvairių dydžių: storos, plonos, mažos, didelės ir ilgos. Atsisveikindamos su mumis, bibliotekos darbuotojos padovanojo knygučių, kurios papildys mūsų grupės bibliotekėlę. Tariame ačiū ir tikrai dar sugrįšime nekartą.

          Mokytoja (auklėtoja), dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą, Renata Zajevienė