Naujienos

APSILANKYMAS SKUODO MUZIEJUJE

Vasario 10 dieną priešmokyklinės ,,Boružėlių“ grupės vaikai su mokytoja Ina Lekstutiene ir mokytojos padėjėja Vilma Bertiene  virtualią kelionę po Skuodo rajoną pratęsė Skuodo muziejuje. Mus maloniai pasitiko muziejaus istorikė Irena Šleinienė. Ji parodė rankų darbo drožinius, darbelius iš šiaudų, molio, metalo, užgavėnių kaukes, įvairius senovės rakandus. Turėjome galimybę apsilankyti senovinėje žemaičių troboje, apžiūrėti senovinius baldus, tautinius kostiumus, bei pasimatuoti medines klumpes.
Labai mums pasisekė, kad spėjome pamatyti elnių, stirnų ragų ir kitų  miško gyventojų kaukolių kolekciją. Vaikus labai sudomino motobolo atributika. Buvome pakviesti  pašokti lietuvių liaudies šokį ,,Šiaudiniai batai”. Atsidėkojimui už puikią viešnagę muziejuje, vaikai padainavo darželio himną. Grįžome pilni gerų emocijų pietauti.

Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą Ina Lekstutienė