Naujienos

Nuotolinė edukacija ,,Žaliasis raštingumas 2023“

Vasario 2 dieną priešmokyklinio ugdymo ,,Boružėlių“ ir ,,Buratinų“ grupių ugdytiniai su mokytojomis Ina Lekstutiene ir Egle Šimkiene bei padėjėjomis Vilma ir Birute dalyvavo nuotolinėje edukacijoje ,,Žaliasis raštingumas 2023“, kurią organizavo pakuočių atliekų tvarkymo organizacija ,,Žaliasis taškas“. Edukacija buvo skirta atkreipti vaikų dėmesį į atliekų rūšiavimą. Šįkart – į popieriaus atliekas.
Vaikai, pagal vaizdo ekrane duodamus vedėjos Gretos nurodymus ir pavyzdžius kūrybinėse dirbtuvėlėse, gamino iš popierinių pirkinių maišelių meškiukus, skirtus vasario 16 – osios dienos minėjimui. Darbelius kirpo, lankstė ,,armonikėle“, dekoravo su įvairiomis juostelėmis, dovanų popieriaus atraižėlėmis, spalvino kreidelėmis bei flomasteriais. Vaikučių darbeliai buvo labai gražūs, kruopštūs. Edukacija suteikė vaikams daug džiugių emocijų. Dalyvių ir darbelių foto buvo patalpintos ,,Žaliojo taško“ facebook paskyroje.

 

Mokytojos, dirbančios pagal priešmokyklinio ugdymo programą, Ina Lekstutienė ir Eglė Šimkienė