Naujienos

EDUKACINĖ TĖVELIŲ PAMOKA

Vasario mėnuo skirtas projektui apie Lietuvą. Vaikų noras buvo geriau pažinti savo kraštą. Tai buvo puiki proga į grupę pasikviesti auklėtinių tėvelius.
Vasario 2d. „Buratinų“ ir „Boružėlių“ grupės vaikai sulaukė svečių. Svečiavosi „Buratinų“ grupės auklėtinių Jorūnės ir Manto tėčiai – Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanoriai Hubertas Valbasas ir Povilas Žvirblis. Tėveliai vaikams papasakojo apie savanorių tarnybą, kokių iššūkių patiria pratybų metu. Parodė, kokius daiktus pasiima eidami į pratybas ir kokia jų paskirtis. Vaikams buvo galimybė pajausti liemenės, šalmo sunkumą. Drąsiausieji išbandė maskuojantį kremą veidui. Atsakinėjo į iškilusius vaikų ir auklėtojų klausimus.
Susitikimas su tėveliais, vaikams paliko didelį įspūdį ir suteikė daug džiugių emocijų. Manome, kad tokių susitikimų bus dar ne vienas.

Mokytojos, dirbančios pagal priešmokyklinio ugdymo programą, Eglė Šimkienė ir Ina Lekstutienė