Naujienos

Kūrybinių darbų konkursas „Sekė pasakas gimti šilai”

Kaip ir kiekvienais metais dalyvavome Skuodo rajono savivaldybės švietimo įstaigų vaikų ir mokinių kūrybinių darbų konkurse „Sekė pasakas gimti šilai”. Skuodo vaikų lopšelio-darželio auklėtiniai: Jorūnė Valbasaitė („Buratinų” gr.), Emilijus Ambraziūnas („Boružėlių” gr.), Dorotėja Voickulianytė („Kiškučių” gr.), Dominykas Prialgauskas („Kiškučių” gr.), Austėja Antanavičiūtė („Žvirbliukų” gr.), Eglė Gedgaudaitė („Žvirbliukų” gr.), Adrijus Sendrauskis („Žvirbliukų” gr.), Simona Simutytė („Smalsučių” gr.), Kamilė Stonkutė („Gudručių” gr.) labai stengėsi ir konkursui pateikė nuostabius darbus. Už savo pastangas buvome įvertinti ir gruodžio 16 dieną pakviesti į parodos atidarymą ir laureatų apdovanojimų šventę, iš kurios parsivežėme apdovanojimų! Dorotėja laimėjo I vietą, Dominykas laimėjo II vietą, Eglė ir Emilijus laimėjo III vietas. Austėja pelnė nominaciją už sėkmingiausiai piešinyje atskleistą lietuvių pasakos „Karalaitė gulbė” turinį. Kiti vaikučiai apdovanoti gražiomis padėkomis. Po šventės apžiūrėjome surengtą parodą, pasidžiaugėme savo darbeliais. Sveikinu  nugalėtojus bei visus dalyvavusius konkurse. Jūsų visų darbeliai buvo nuostabūs! Dėkoju socialinei pedagogei Ritai Vizgaudienei už pagalbą, vykstant kartu į šventę. Taip pat Dorotėjos mamytei už sugautas apdovanojimų akimirkas. Dalinuosi akimirkomis iš šventės.
Meninio ugdymo mokytoja Lina Vitkauskienė