Naujienos

Kalėdinės eglutės įžiebimas

Artėjant pačioms gražiausioms metų šventėms – Kalėdoms, visi puošiasi namus, kiemus, gatves, pasipuošė ir darželis. Ketvirtadienio rytą, skambant nuotaikingai muzikai lopšelio-darželio „Liepaitės“ korpuso salėje papuošta eglutė sukvietė vaikučius ir darbuotojus pajausti šventinę nuotaiką, laukiant Kalėdų švenčių ir Kalėdų senelio. Atkeliavęs Nykštukas (mokytoja Vilma Kontrimienė), papasakojo istoriją, kaip šį rytą rado Kalėdų senelio elfų paliktą siuntinuką, kuriame buvo stebuklinga lazdelė, padedanti įžiebti eglutę. Vaikai suskaičiavo iki 5 ir pasakė burtažodį, o eglutė nušvito margaspalvėmis lemputėmis, suteikdama visiems daug džiugesio ir gerų emocijų. Visus pasveikino lopšelio-darželio direktorė Audronė Pitrėnienė, palinkėjo geros nuotaikos, džiugių emocijų, laukiant Kalėdų senelio ir dovanų.
Muzikos mokytoja Daiva Mockienė kvietė visus padainuoti dainą: ,,Žiema“. Nykštukas klausinėjo vaikų, kaip jie ruošiasi šventėms, ar jau pasipuošė eglutes, kvietė pašokti šokį ,, Tin dilin Kalėdos“. Suskaičiavę kiek dar liko dienų iki Kalėdų, ,, Buratinų“ grupės vaikučiai visiems pagrojo ,, Laikrodukas“. Smagiai sudainavus Kalėdų Senelio dainą, Nykštukas kvietė pašokti     ,, Nykštukų“ šokį. Skambant dainelei ,,Žiemužė žiema“ visi dar kartą pasidžiaugė įžiebta eglute, fotografavosi. Nuo šiol, spindinti eglutė padės Kalėdų Seneliui lengviau rasti mūsų darželį ir vaikučius, bei pamatyti kaip jie čia gyvena, ką veikia per dieną, ko tikisi iš Kalėdų Senelio.
Gražaus visiems šventinio laukimo, gražių ir prasmingų akimirkų Jūsų visų širdyse ir namuose.

Mokytoja (auklėtoja) metodininkė Vilma Kontrimienė, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą