Naujienos

Švietimo įstaigų konferencija ir „Saulučių” sambūrio susitikimas

Skuodo vaikų lopšelio-darželio administracija gegužės 12 d. dalyvavo ir savo kompetencijas tobulino respublikinėje švietimo įstaigų vadovų konferencijoje „Ką gali vadovas”, kurioje pranešimus skaitė ir savo patirtimi, įžvalgomis vadovams dalinosi net 12 lektorių.
Gegužės 13 d. Skuodo vaikų lopšelio-darželio administracijos ir pedagogų komanda dalyvavo dešimtajame Lietuvos ikimokyklinių ugdymo įstaigų, turinčių „Saulutės” pavadinimą sambūryje – metodinėje dienoje „Saulučių darželiuose pasėkime kultūrą…”, kuris vyko Kaune. Susitikimo metu apžiūrėjome Kauno vaikų lopšelio-darželio vidaus ir lauko erdvės, susitikome su dramos teatro aktore, pedagoge Inesa Paliulyte, apsilankėme Pažaislio vienuolyne ir valstybinio lėlių teatro spektaklyje „Baldis ir Vivaldis”. Džiaugiamės sudalyvavę ir tapę „Saulučių” sambūrio dalimi!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Simona Jurčė