Naujienos

Užsiėmimas „Pabaik sakinį”

Balandžio mėnesį ikimokyklinėje vaikų grupėje „Pelėdžiukai“ ir priešmokyklinėse vaikų grupėse „Boružėlės“, „Buratinai“, „Smalsučiai“ ir „Gudručiai“ vedžiau prevencinės programos užsiėmimą „Pabaik sakinį“.
Šio užsiėmimo tikslas yra stiprinti socialinį sąmoningumą, t. y., ugdyti gebėjimą suprasti ir reikšti savo jausmus ir emocijas, jas atpažinti kituose vaikuose, suprasti savo ir kito panašumus bei skirtumus.
Užsiėmimo metu vaikai mokėsi klausytis muzikos ir nurimti, medituoti. Mokėsi pažinti ir įvardinti savo ir kito vaiko nuotaikas ir jausmus. Aptarėme, kad visi esame skirtingi, skirtingai reiškiame emocijas, kad kiekvienam iš mūsų patinka skirtingi dalykai, bet visi esame labai svarbūs ir reikalingi.
Vaikai buvo aktyvūs, daug kalbėjo, reiškė savo jausmus. Priėjo išvadas, kad yra labai brangūs ir svarbūs savo artimiesiems. Užsiėmimas buvo nelengvas, bet vaikams patiko.

Psichologės asistentė Sigita Galinskienė