Naujienos

Kalbos savaitė darželyje

Balandžio 4 – 8 dienomis darželyje vyko kalbos savaitė „Mįslių tėvas klane guli“, kurią organizavo logopedės Ramunė Budrikienė ir Rita Pilibaitienė. Šiais metais didelis dėmesys buvo skirtas smulkiajai lietuvių tautosakai. Visą savaitę visi vaikai suko galveles įmindami mįsles, parodė savo išmonę sakydami patarles, susirungė greitakalbių ir skaičiuočių ringe. Labai smagu, kad aktyviai įsitraukė ir 5 – 6 metų amžiaus vaikų tėveliai, kurie kartu su vaikais užrašė ir išmokė savo  vaikučius mįslių, patarlių, skaičiuočių, greitakalbių. Logopedės, visose priešmokyklinio ugdymo grupėse,  pravedė veiklas „Tautosakos lobynas“. Dėkojame grupių mokytojoms, vaikučiams bei jų tėveliams už aktyvų įsitraukimą į tradicinę kalbos savaitę.

Logopedė metodininkė Rita Pilibaitienė