Naujienos

„Kiekvienas jausmas turi savo spalvą“

Kovo mėnesį vaikų grupėse „Lašiukai”  (08 d.), „Smalsučiai“ (12 d.), „Gudručiai“ (16 d.), „Boružėlės“ (22 d.), „Buratinai“ (29 d.) pravedžiau užsiėmimą „Kiekvienas jausmas turi savo spalvą“.
Šio užsiėmimo tikslas – stiprinti vaikų socialinį sąmoningumą.
Vaikai su malonumu piešė savo nuotaiką ir keliais žodžiais pristatė savo piešinį.
Užduotis ugdo gebėjimą perteikti savo ir atpažinti kito jausmus, skatina suprasti kito žmogaus nuotaiką. Taip pat skatina suvokimą, kad kiekvienas vaikas yra skirtingas, skirtingai suvokia ir reiškia savo jausmus, kad vaikams patinka skirtingi dalykai ir visi jaučiasi skirtingai. Visi mes esame labai skirtingi ir tuo pačiu labai panašūs ir svarbūs. Ši užduotis ugdo vaikų kūrybiškumą ir vaizduotę.

Psichologo asistentė Sigita Galinskienė