Naujienos

Pažintis su miesto vaikų biblioteka

Nusiteikę daug pamatyti ir sužinoti, nepabūgę vėjo, „Smalsučiai” apsilankė miesto vaikų bibliotekoje. Čia juos pasitiko svetingai nusiteikusios darbuotojos – S. Minelgienė,  A .Baltonienė, V. Jautakienė. „Smalsučia”i atvyko į biblioteką norėdami sužinoti, kur gyvena knygelės, kokių yra knygelių rūšių ir tipų, kaip ir kodėl reikia saugoti knygas, kokios bibliotekos taisyklės. Ir į visus klausimus buvo atsakyta. Vaikams taip pat buvo pristatyta S. Paltanavičiaus knygelė „Paspirtukas“. Pagal šią pamokančią istoriją bibliotekos darbuotojos parodė trumpą spektakliuką. „Smalsučiai” sužinojo, kad norint turėti draugą, reikia mokėti paprašyti, mandagiai bendrauti, o ne reikalauti. Atsisveikinant vaikai pažadėjo greitai sugrįžti į biblioteką kartu su tėveliais. Į darželį grįžome patenkinti edukacine išvyka ir aišku, su dovanomis.

Mokytoja (auklėtoja), dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą Rasa Butavičienė