Valstybiniai projektai

,,Drugelių‘‘ grupės aktyviai dalyvauja projekte ,,Sveikatiada‘‘

Vaikų lopšelyje-darželyje sveikatos ugdymo procesas orientuotas į sveikatos vertybes, kurios vaikui augant plečiasi, tobulėja, tampa įpročiu, o vėliau socialine norma. Sveikata – brangiausias  turtas, todėl ja rūpintis reikia kiekvieną dieną. Siekdami ugdyti vaikų sveikos mitybos supratimą ir taikymą, gerinti valgymo kultūrą, 2021 metais „Drugelių“ grupės vaikai, kartu su mokytoja (auklėtoja) Joana Alšauskiene dalyvavo  respublikiniame projekte ,,Sveikatiada‘‘.
Dalyvavome keturiuose projekto konkursuose. Į projektą geranoriškai įsijungė ir tėveliai. Pirmajame konkurse ,,Pietų kovos‘‘ dalyvavo ugdytinės Ievutės mama. Taip pat aktyviai įsijungėme ir į kitas veiklas:  “Užkandžių fiesta”, “Mankštiada” ir “Šokio virusas”. Vaikai aktyvai ir noriai dalyvavo veiklose, atliko užduotis, labiausiai patiko patiems gaminti ir, žinoma, ragauti. Įpratę sveikai maitintis vaikystėje, bus linkę tęsti tokią praktiką ir suaugę. Ir 2022 m. „Drugelių“ grupė tęs aktyvų dalyvavimą respublikiniame projekte „Sveikatiada“.

Mokytoja (auklėtoja), dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Joana Alšauskienė