Naujienos

Lapkričio 8-oji – Europos sveikos mitybos diena

Lapkričio 8-oji paskelbta Europos sveikos mitybos diena. Šią dieną Europos šalyse visuomenė skatinama maitintis sveikai, tačiau Skuodo vaikų lopšelis-darželis šią dieną ne tik pamini, bet ir šios dienos proga jau tradiciškai sveikina darbuotojus, kurie rūpinasi sveiku maistu mūsų organizacijoje, tai – sveikatos ir maitinimo organizatores, viešųjų pirkimų ir sandėlio administratorė ir virėjos. Paminėjimą vedė lopšelio-darželio direktorė Audronė Pitrėnienė, gražiausius linkėjimus išsakė visa administracija, kuriuos vainikavo video filmukas apie maitinimo personalą ir mokytojos (auklėtojos) Aurelijos Jonikaitės ir direktoriaus pavaduotojos ugdymui Simonos Jurčės atliekama daina „Laimės nuojauta”.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Simona Jurčė