Naujienos

„Moliūgo gimtadienis“ Ylakių vaikų lopšelyje – darželyje

„Drugelių“ grupės vaikai buvo pakviesti į „Moliūgo gimtadienio“ šventę. Visi labai jo laukė, ruošėsi  iš anksto ir šventės diena atėjo. Spalio 21 dienos rytą, kartu su meninio ugdymo mokytoja Daiva Mockiene, darželio autobusu išvykome į Ylakių vaikų lopšelį-darželį švęsti „Moliūgo gimtadienio“. Dovanų vežėme keksiukų ir duonelės iš moliūgų ( juos iškepė Arno mama) ir išskaptuotą gražuolį Moliūgą (skaptavo visa Luko šeima). Svečių gimtadienyje buvo ir daugiau.  Atvyko vaikų iš Mosėdžio ir Barstyčių lopšelių- darželių.  Mūsų laukė šventiškai papuošta salė, gausus vaišių stalas ir pats šventės solenizantas Moliūgas su drauge Sraigyte. Gimtadienio šventė buvo labai smagi. Vaikai  dainavo, šoko, deklamavo. Mūsų grupės vaikučiai Moliūgui skyrė nuotaikingą dainelę „Kai lietus lyja“, o Urtė ir Lukas padeklamavo po eilėraštuką. Šventės kulminacija- tortas, fejerverkai ir skaniausios vaišės. Plojimais padėkojome Moliūgui už gražią šventę. Visi gimtadienyje dalyvavę vaikai gavo po siurprizą – balioną-gėlytę.
Linksmi, laimingi ir prisivaišinę, nors ir truputį pavargę, bet pakilios nuotaikos, grįžome į savo darželį.

mokytoja (auklėtoja) dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Alma Grigutienė