„Pelėdžiukų“  grupės  išvyka

„Pelėdžiukų“  grupės  išvyka į Kretingos dvaro saldaininę  buvo labai laukta… Spalio 13 d. ryte darželio autobusiukas, pilnas smalsių, linksmų vaikų pajudėjo Kretingos pusėn.  Daugelis vaikučių pirmą kartą važiavo autobusu, todėl emocijos liejosi per kraštus.
Edukacinis užsiėmimas vyko Tradicinių amatų centre, ten  darželinukus  pasitiko saldainių gamybos edukatorė Algimantė. Ji vaikus susipažino su saldainių gaminimo tradicijomis, parodė  visą šio skanėsto ,,gimimo“ procesą.  Susidomėjimas buvo didžiulis, kilo daug klausimų, pamąstymų, kaip ta saldi, tąsi ir taip greitai stingstanti masė, tampa saldainiukais. Vaikučių rankose saldaininė juostelė akimirksniu virto į širdutes, rožytes, sraigutes…, kurias dar reikėjo meistriškai užmauti ant pagaliukų. Kiekvienas vaikutis savo mažomis rankelėmis pasigamino po 4 saldainius, išmoko juos gražiai įpakuoti ir su savo kūriniais papozuoti prieš telefono kamerą.
Pelėdžiukai grįžo į darželį, pakilios nuotaikos, savo pagamintais skanėstais vaišino  draugus, šeimos narius. Juk pačių pagaminti saldainiai nepalyginamai skanesni…

„Pelėdžiukų“ grupės mokytoja ( auklėtoja) Laima Galdikienė