„Rudens mandala” Mosėdyje

Skuodo vaikų lopšelio-darželio „Vyturėlių“ grupės vaikučiai labai nori keliauti. Dar smagiau  į kelionę  vykti  gražiu  geltonuoju mūsų darželio autobusiuku. Tad spalio 8 dieną, į Mosėdžio vaikų lopšelio-darželio rajoninio projekto „Rudenėlio šventė“ organizuotą renginį „Rudens mandala“ vykome su puikia nuotaika. Šventėje mus pasitiko „dėdė rudenėlis“. Dalyvavo  ir vaikučiai  iš  Ylakių, Barstyčių ir Mosėdžio vaikų  lopšelių-darželių. Visi linksmai šokome  ratelius, į kuriuos mus įsukdavo „dėdė rudenėlis“, dainavome  daineles, žaidėme  linksmus žaidimus.
„Vyturėlių“ grupės vaikučiai renginio dalyviams su muzikos mokytoja A. Alonderiene padainavo R. Bočkienės dainelę „Miškas ošia“, už kurią sulaukėme daugybės plojimų. Gerokai pasilinksminę, visi ėjome į organizatorių paruoštą vietą kurti rudenines mandalas, kurių  kūrybai buvome gerai pasiruošę. Vaikučiai buvo prisirinkę daug gamtinės medžiagos: kaštonų, gilių, įvairių kankorėžių, spalvingų lapų, šermukšnio uogų ir gėlių žiedų. Kūrybos procesas ir komandinis darbas  visiems labai patiko. Vaikučiai mikliai dėliojo kas kaštoną, kas kankorėžį, mergaitės gėlių žiedelius. Už gražius darbelius gavome dovanų spalvingas apyrankes su mandalomis. Vaikučiai neslėpė emocijų, rodydami vieni kitiems  savo rankeles. Šiek tiek pasidairę  po lopšelio-darželio žaidimų aikšteles ir pasidarę keletą nuotraukų atminimui,  buvome pakviesti prie stalo ir vaišinami gardžiais keksiukais. Mosėdžio vaikų lopšelio-darželio direktorė padėkojo mums už dalyvavimą ir smagų pabendravimą ir įteikė dovanėlių. Padėkoję už tokią gražią ir linksmą šventę, laimingi ir šiek tiek  pavargę grįžome į darželį, kur mūsų jau laukė skanūs pietūs. Patyrėme daug gerų emocijų, todėl norime padėkoti mūsų darželio administracijai už skatinimą ir galimybę keliauti.

Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą, Virginija Girdžiūnienė