Naujienos

GAMTINĖ EDUKACIJA PLATELIUOSE – „PAŽINTIS SU GYVŪNAIS“

Rugsėjo 27 d. „Buratinų“ grupės vaikai lankėsi Žemaitijos nacionaliniame parke Plateliuose.
Nacionalinio parko direkcijos lankytojų centre vaikus pasitiko edukatorė Evelina. Po trumpo susipažinimo, visus pakvietė iš arčiau susipažinti su Žemaitijos nacionaliniame parke gyvenančiais gyvūnais, jų išvaizda, mityba. Vaikai klausėsi gyvūnų skleidžiamų garsų, žaidė žaidimus susijusius su gyvūnais, jų gyvenimo būdu, dėliojo dėliones.
Platelių dvaro parke aplankė storiausią Lietuvos uosį, dar vadinamą „Raganos uosiu“. Išgirdo legendą apie jį.
Į darželį grįžo pilni įspūdžių, puikios nuotaikos ir puikia dovana – knyga „Vadovas po Žemaitijos nacionalinį parką“.

Mokytoja (auklėtoja), dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą Eglė Šimkienė