Naujienos

Išvyka į akmenų karalystę

Rugsėjo 23 dienos rytą Skuodo vaikų lopšelio-darželio „Lašiukų” grupės vaikai su šypsenomis veide ir puikia nuotaika išvyko į Mosėdžio akmenų muziejų. Tik įvažiavę į miestelį supratome, kad esame akmenų karalystėje, kuri  yra Lietuvos „kūlių” sostinė. Vaikus pasitiko nuostabi edukologė Akvilė Stonkuvienė ir papasakojo trumpą muziejaus istoriją, tai, kad muziejus yra buvęs malūnas, aprodė vaikams įvairius įvairiausius akmenis ir mineralus. Vaikų žodžiais tariant „Čia kaip lobių sala”. Vaikučiai ne tik sužinojo, kas yra fosilija, bet ir patys galėjo paimti jas į rankas. Bevaikštant po muziejų visi išalko, todėl buvo pasiūlyta blynų, deja, blynai buvo akmeniniai. Linksmai prisijuokę keliavome į edukacijų salę, ten vaikai turėjo galimybę ne tik paliesti mineralus, bet ir pasigaminti kiekvienas sau po apyrankę. „Pasipuošę” naujomis mineralų apyrankėmis keliavome Vaclovo Into pramintais takais su Akmenų karalystės žemėlapiais rankose. Parke radome akmeninę knygą su visa istorija, pamatėme dar neregėtų augalų, milžinų akmenų  ir vaikščiojome „geležinio drakono” nugara. Kelionės įspūdžiai išliks ilgam. Pavargę, bet laimingi sugrįžome į darželį.

Ačiū Direktorei ir administracijai už nepakartojamą kelionę, kurią atsiminsime ilgai.

Mokytoja (auklėtoja) Diana Prialgauskienė