Naujienos

KELIONĖ Į APUOLĖS PILIAKALNĮ

Š. m. gegužės 18 d. „ Kiškučių“ grupės vaikai darželio autobusu riedėjo į Apuolės piliakalnį. Su jais kartu  keliavo ir jais rūpinosi mokytoja Renata Zajevienė ir mokytojos padėjėja Vilma Kazlauskienė.
Visi vaikai nekantriai laukė šios išvykos. Keletas vaikų į piliakalnį vyko net pirmą kartą. Įveikę gausybę laiptelių ,,Kiškučiai“ pasiekė garsųjį Apuolės piliakalnį. Pirmiausia, ,,artimiau“ susipažinome su piliakalniu ir jo istorija. O vėliau sekė linksmybės. O jų būta daug: vaikučiai mokėsi pinti gėlių vainikus, atliko įvairias sportines rungtis – spardė kamuolį, suko ir mėčiojo lankus, darė estafetes su lankais ir kamuoliais ir daugybę kitų užsiėmimų.
Kelionės pabaigoje surengėme pikniką – mėgavomės sveikais užkandžiais ir dalinomės patirtais įspūdžiais, kurie vaikų galvose išliko dar keletą dienų.

Mokytoja Renata Zajevienė