Naujienos

Viešųjų erdvių tvarkymo akcija „Darom iki galo. Surink. Rūšiuok. Priduok! 2021“

Nors už lango vis dar šaltokas pavasaris, Skuodo vaikų lopšelio-darželio 5 – 6 m. vaikų grupių mokytojos (auklėtojos) kartu su vaikais, auklėtojų padėjėjomis,  š. m. gegužės 7 d. po metų pertraukos, prisijungė prie viešųjų erdvių tvarkymo akcijos „Darom 2021“. Tai pilietinė iniciatyva, kuri skatina vaikus veikti kartu su įstaigos darbuotojais, bendruomenės nariais kuriant saugią, švarią, gražią aplinką. Akcija skatina suvokti, kad aplinkos grožis priklauso nuo mūsų pačių elgesio gamtoje.
Lopšelio-darželio „Saulutės“ korpuso vyresniųjų grupių darbininkai švarinosi įstaigos teritorijoje – rinko šiukšles, šakas, rūšiavo jas į konteinerius, o „Liepaitės“ korpuso mažieji tvarkytojai išsiruošė į Skuodo miesto parką – sveikatingumo taką. Čia ne tik su didžiausiu noru ir gera nuotaika rinko šiukšles, bet kartu stebėjo atbundančios pavasarinės gamtos požymius, parskridusius paukščius. Po naudingų darbų, turiningai praleisto laiko į grupes grįžo truputėlį pavargę, bet laimingi, galėję prisidėti prie švarios ir gražios aplinkos išsaugojimo. Šauniai padirbėję mažieji, pasižadėjo patys nešiukšlinti, mylėti ir saugoti gamtą.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Genovaitė Savickienė