Naujienos

„Priešmokyklinukų ringas”

Balandžio 20 d.  vyko regioninis, virtualus priešmokyklinio amžiaus vaikų konkursas „Priešmokyklinukų ringas“. Konkurse rungėsi  5 komandos:  iš Darbėnų gimnazijos, Salantų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus lopšelio-darželio „Rasa“, Ylakių lopšelio- darželio,  Skuodo vaikų-lopšelio darželio „Saulutės“ ir „Liepaitės“ korpusų. Konkursą pradėjo dainele Skuodo vaikų-lopšelio darželio ugdytinis Motiejus Vaškys, vėliau sekė  kiekvienos komandos namų darbai – komandų  prisistatymai. Po komandų prisistatymo  vaikams reikėjo pasukti galveles ir atlikti  5 užduotis. Visos komandos su užduotimis susitvarkė šauniai. Pralaimėjusių nebuvo, nugalėjo draugystė. Konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir edukacinėmis dovanėlėmis, kurios buvo pristatytos į įstaigas.

Mokytoja (auklėtoja), dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programa  Vida Bružienė