Europiniai projektai, Naujienos

ESFA projekto „Edukacinių procesų modernizavimas Skuodo rajono savivaldybės ikimokyklinio ugdymo įstaigose“ baigiamasis susitikimas

Š. m. kovo 16 d. ZOOM platformoje vyko ESFA projekto „Edukacinių procesų modernizavimas Skuodo rajono savivaldybės ikimokyklinio ugdymo įstaigose“ baigiamasis susitikimas. Susitikimo metu buvo aptartos projekto veiklos, pristatyti rezultatai ir projekto išliekamoji vertė. Pranešimais dalinosi:  Ylakių vaikų lopšelio-darželio direktorė Živilė Rancienė, Mosėdžio vaikų lopšelio-darželio direktorė Daiva Mažrimienė,  „NUT” laboratorijos vedėjos Sada Kubilienė ir Eglė Šimkienė ir Skuodo vaikų lopšelio-darželio direktoriaus pavaduotoja ugdymui Simona Jurčė. Renginį moderavo Skuodo vaikų lopšelio-darželio direktorė Audronė Pitrėnienė.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Simona Jurčė