Naujienos

Kūrybiškumo ringas

Š. m. gruodžio 8 d. vyko rajoninis ikimokyklinių ugdymo įstaigų renginys „Kūrybiškumo ringas” ZOOM platformoje, kurį inicijavo ir organizavo Skuodo vaikų lopšelis-darželis. Renginyje dalyvavo trys vaikų komandos po 5 vaikus iš Skuodo, Ylakių ir Mosėdžio vaikų lopšelių-darželių. Kūrybiškumo ringo metu komandos pristatė savo namų darbus – prisistatymus, atliko 4 kūrybiškumą skatinančias užduotis (eglutės puošimas, pasakos kūrimas ir kt.), kurių priemonės buvo perduotos jau prieš renginį ir sudėtos į vokus, o juos praplėšti buvo galima tik renginio metu. Kiekvieną užduotį paskelbė vis kitas žmogus: lopšelių-darželių direktorės, Skuodo vaikų lopšelio-darželio direktoriaus pavaduotoja ugdymui ir Skuodo rajono švietimo, kultūros ir sporto vedėjos pavaduotoja Loreta Vasiliauskienė, renginį vedė ir moderavo Skuodo vaikų lopšelio-darželio direktorė Audronė Pitrėnienė.
Po užduočių atlikimo komandų laukė siurprizai – šokių studijos „Red” narės Evos Matutytės vedama šokių pamoka ir edukacinės dovanėlės kiekvienam komandos nariui.

Skuodo vaikų lopšelio-darželio direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Simona Jurčė