Naujienos

Mokytojų diena

Spalio 5 – oji – Tarptautinė mokytojų diena neaplenkė ir Skuodo vaikų lopšelio-darželio pedagogų. Ne paslaptis, kad šiais metais mokytojų šventę sutikome gyvenantys ekstremaliosios situacijos parengtyje, tačiau tądien visus džiugino puikus oras, Skuodo rajono savivaldybės vadovų dovana – didžiulis tortas ir visų dėmesys itin svarbiam mokytojo darbui.
Tarptautinės mokytojų dienos paminėjimas persikėlė į Skuodo rajono savivaldybės kultūros centrą, kuriame visus pedagogus sveikino Savivaldybės meras P. Pušinskas ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja R. Kilijonienė, pasveikinta ir 40 pedagoginių metų dirbanti ikimokyklinio ugdymo mokytoja (auklėtoja) R. Bernotienė.
Sveikinimų pabaigoje, lopšelio-darželio direktorė A. Pitrėnienė pristatė dovaną – Ingos ir Gedemino Jepšų koncertą.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Simona Jurčė