Naujienos

UŽGAVĖNIŲ ŠVENTĖ

Vasario 25 d.  Skuodo vaikų lopšelio-darželio „Liepaitės“ korpuse vyko tradicinė persirengėlių šventė – Užgavėnės. Ši šventė simbolizuoja žiemos išvarymą ir kartu kviečia pavasarį greičiau atvykti pas mus.
Salėje buvo galima sutikti ne vieną velniuką, ožiuką, raganaitę ar čigonaitę.
Šventės metu vaikus linksmino „Žiema“ – mokytoja Vilma Kontrimienė, o ją, sušalusią, gydė „Daktarė“ – mokytoja Renata Zajevienė. Visi kartu  šoko, dainavo, grojo muzikiniais instrumentais, lenktyniavo, išbandė jėgas traukdami virvę ir vaišinosi gardžiais Užgavėnių  blynais.
Šventė suteikė vaikams džiugių emocijų, o iškeliaudama „Žiema“ palinkėjo visiems gerų metų, o  „Daktarė“ – greičiau sulaukti pavasario.

 Mokytoja metodininkė, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą, Vilma Kontrimienė