Naujienos

RYTMETYS BIBLIOTEKOJE

Sausio 10 dieną priešmokyklinio ugdymo „Buratinų“ grupės vaikai kartu su mokytojomis ir jų padėjėja, apsilankė R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje.
Čia būsimuosius skaitytojus pasitiko ne tik bibliotekos darbuotojos, bet ir būsimosios bibliotekininkės iš Bartuvos progimnazijos. Vaikai apžiūrėjo biblioteką, sužinojo kaip rūšiuojamos knygos, kaip galima pasiimti knygų. Turėjo galimybę apžiūrėti, pakilnoti storiausią, didžiausią ir mažiausią bibliotekos knygas.
Bartuvos progimnazijos bibliotekininkės pristatė didelio populiarumo sulaukusią Anna Llenas knygą „Spalvų Monstriukas“. Išklausę pasakėlės, vaikai turėjo galimybę per spalvas atpažinti jausmus ir juos įvardinti. Kiekvienas savo monstriuką pasipuošė norimu jausmu.
Pasidarę bendrą nuotrauką, pažadėję bibliotekoje apsilankyti dar ne kartą, pilni įspūdžių ir geros nuotaikos, vaikai grįžo į darželį.

Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą Eglė Šimkienė