Naujienos

Iki pasimatymo, eglute

Trijų Karalių rytmetį, muzikos mokytoja Aušra Alonderienė, visus darželio vaikus pakvietė susirinkti į salę. Vaikų laukė Kalėdų senelio padėjėjo Nykštuko pusbrolis Netvarkos nykštukas (logopedė Rita Pilibaitienė). Jis kalbino atėjusius vaikus kaip praleido atostogas ir pačias gražiausias žiemos šventes. Vaikai mielai dalijosi įspūdžiais ką veikė per Kalėdas, kai kurie pasigyrė, kad  buvo išvykę atostogauti į Norvegiją, Angliją, Švediją, dar kiti antrino, kad aplankė daug Lietuvos miestų kalėdinių eglių, ypač patiko Vilniaus didingoji eglė.
Kai Netvarkos nykštukas paklausė vaikų, kokią tvarką atėjo padaryti šioje salėje, vienbalsiai buvo pritarta, jog šiandien reikia nupuošti salėje esančią eglutę. Kad atsisveikinimas su eglute nebūtų liūdnas, muzikos mokytoja Aušra ir Netvarkos nykštukas kartu su vaikais žaidė, dainavo, šoko,  imitavo. Smalsusis Netvarkos nykštukas ėmė interviu iš vaikų ir auklėtojų ar Kalėdų senelis išpildė visų norus ir svajones. Ilgai nenutilo vaikų balsai, nes visi norėjo papasakoti, kokių dovanų rado po eglutėmis. Visų nuotaka buvo puiki. Ir jos nesugadino, kai ant eglutės buvo užgesintos paskutinės lemputės. Vaikai garsiai plojo delniukais ir siuntė eglutei šimtus oro bučinukų.
Visi smagiai atsisveikinome su eglute. Širdyje išsinešėme viltį ir tikėjimą kalėdiniais stebuklais.

Logopedė Rita Pilibaitienė