Naujienos

Edukacinė kelionę į saldaininę

Ankstyvą lapkričio 5 d. rytą priešmokyklinio ugdymo „Gudručių” ir „Smalsučių” grupės vaikai skubėjo į darželį. Jų laukė įdomi edukacinė kelionė į Kretingos dvaro saldaininę. Užsiėmimas vyko Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centre. Čia mus šiltai pasitiko Asta Norvaišienė, sertifikuoto tautinio paveldo produkto – saldainių – gamintoja. Vaikai susipažino su saldainių gaminimo tradicijomis, pamatė visą šio skanėsto procesą, patys savo rankomis gamino karamelinius saldainius sau ir savo šeimai, juos gražiai įpakavo.
Taip pat apsilankė Kretingos žiemos sode. Stebėjo įspūdingų augalų ir natūralios gamtos oazę. Pasivaikščiojo po rudenėjantį Kretingos dvaro žiemos sodo parką. Į darželį vaikučiai grįžo linksmi, laimingi, pilni įspūdžių.
Vida Bružienė, Rasa Butavičienė, mokytojos, dirbančios pagal priešmokyklinio ugdymo programą