Naujienos

„DARŽELINUKAI – UŽ KREPŠINIO RINKTINĖS PERGALES!“

Rugsėjo 10 d. visa lopšelio-darželio bendruomenė prisijungėme prie Respublikinės akcijos, skirtos Lietuvos krepšinio rinktinei Pasaulio čempionate palaikyti.
Akcijos tikslas – skleisti sporto, kaip vienijančio visus vienam tikslui, idėjas. Suteikti vaikams galimybę pasijusti tikrais krepšinio sirgaliais ir dalyviais, didžiuotis Lietuvos atributika. Skatinti žaidimus su kamuoliu.
Visi akcijos dalyviai, pasipuošę Lietuvos krepšinio sirgalių atributika, rinkosi abiejų lopšelio-darželio korpusų kiemo aikšelėse. Visos grupės prisistatė skanduotėmis, vyko apšilimo mankštelės, kurias vedė judesio korekcijos mokytoja Živilė Jazbutienė ir mokytoja (auklėtoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą) Vilma Kontrimienė. Pasimankštinę visi dalyviai varė krepšinio kamuolius aplink darželį, po varymo visi mušinėjo, varinėjo, perdavė kamuolius vieni kitiems, krepšinio aikštelėje žaidė krepšinį.
Pasportavę, pajudėję su kamuoliais, visi linksmai nusiteikę ir pasijutę tikrais krepšinio sirgaliais, grįžo į savo grupes.

Pavaduotoja ugdymui G. Savickienė