Naujienos

Šeimų stovykla – „Šeimadienis-2”

Š. m. birželio 7-9 dienomis Skuodo vaikų lopšelyje-darželyje vyko šeimų stovykla „Šeimadienis”, kadangi praėjusiais metais stovykla sulaukė didelio pasisekimo, nuspręsta stovyklauti ir šiais metais.
Šių metų stovykloje būta daug: visas tris dienas veikė trys tėvelių ir vaikų būriai, kurie kasdien lankėsi muzikos, dailės ir kūrybiškumo šalyse, turėjo užsiėmimus su psichologu, sportavo šokdami „Flashmobus” , vyko į Klaipėdos lėlių teatrą, prie Baltijos jūros, vadinamame „Pasaulio krašte” šeimos kūrė savo šeimų pilis, vyko fotosesija „Tai, ko negali pamiršti”. Paskutiniąją dieną buvo sunku išsiskirti! Tądien visų laukė kinologų pasirodymas, stovyklos paroda, koncertas ir atsisveikinimas.
Tikimės, kad susitiksime ir kitais metais!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Simona Jurčė