Naujienos

Mamyčių diena

Skuodo vaikų lopšelyje-darželyje praūžė mamų diena, nes mama – tokia ypatinga! Mama – vienas svarbiausių asmenų žmogaus gyvenime, su kuriuo pirmiausia susitinkame tik gimę. Kiekvienam sava mama brangiausia ir gražiausia. Gerbti ir mylėti jas privalome visą laiką, bet minint Mamų dieną, atiduodame visą savo dėmesį tik Joms. Tai graži pavasario šventė, kai pagerbiamas moteriškas motinystės pradas ir stengiamasi parodyti kuo daugiau dėmesio ir rūpesčio mamoms, kaip toms, kurios rūpinasi, dirba, puoselėja šeimos židinį. Šią dieną viso lopšelio-darželio grupių ugdytiniai džiugino savo mamas  ne tik dainomis, šokiais, žaidimais, bet ir iš anksto paruoštomis, su meilę pagamintomis dovanomis. Tačiau svarbiausia – laikas kartu!

Skuodo vaikų lopšelio darželio
direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Simona Jurčė