Naujienos

Lietuvos automobilių kelių direkcijos dovanos

Š. m. balandžio 10 dieną į Skuodo vaikų lopšelį-darželį atvyko Saugaus eismo ir aplinkos skyriaus švietimo konsultantas Linartas Kiškis. Svečias atvyko su dovanomis mūsų darželio ugdytiniams, todėl  apsilankė priešmokyklinio ugdymo grupėse, kur vaikams įteikė šviečiančias liemenės ir kitas dovanėles, kurios turi atšvaito funkciją. Apsilankymas nesibaigė tik dovanomis, svečias bendravo su darželio ugdytiniais, domėjosi kaip jie gyvena, pasakojo kodėl yra reikalinga nešioti šviečiančią liemenę ir su savimi nešiotis atšvaitą. Smagus bendravimas baigėsi linksma fotosesija. Nuostabu, kad Saugaus eismo ir aplinkos skyriaus švietimo konsultantas rūpinasi Skuodo vaikų lopšelio-darželio ugdytinių gerove!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Simona Jurčė