Naujienos

Masinis bėgimas „Aš bėgu – 2019“

Balandžio 8 d. Skuodo vaikų lopšelio-darželio bendruomenė dalyvavo Respublikinės ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacijos „Sveikatos želmenėliai“ sveikatinimo akcijoje „Sveikas vaikas – laimingas vaikas“, skirtoje Pasaulinei sveikatos dienai paminėti, masiniame bėgime „Aš bėgu – 2019“.
Šis renginys jau tapo tradiciniu mūsų įstaigos bendruomenei. Sutartu laiku – 9.30 val. ir  11 val. visi dalyviai, pasipuošę emblemomis su užrašu „Aš bėgu – 2019“, rinkomės darželio kieme – „Saulutės“ korpuso bendruomenė ir miesto parke – „Liepaitės“ korpuso dalyviai. Visų grupių dalyviai prisistatė skanduotėmis. Judesio korekcijos mokytoja Živilė Jazbutienė  pravedė apšilimo mankštą abiejų korpusų dalyviams.
Paskui visi dalyviai stojo prie „STARTO“ linijos ir bėgo jiems priklausantį pagal amžių trasos ilgį. Kartu su vaikais startavo ir būrys darželio darbuotojų bei tėvų. Visi bėgimo dalyviai apdovanoti sveikatinimo prizais – obuoliais.

Pavaduotoja ugdymui Genutė Savickienė