Naujienos

Pirmieji pelytės Emilijos draugai – priešmokyklinukai

Į sąvoka „teatras“ sutelpa viskas – šokis, vizualizacija, vaidyba, šviesų muzika ir daugelis kitų raiškos priemonių. Pasitelkus pačias įvairiausias technologijas, ir sudėjus jas į vientisą siužetą, Skuodo lopšelyje-darželyje buvo pastatytas vaidinimas „Kaip pelytė norėjo tapti balerina“, pagal Nomedos Balasavičiūtės pasaką.
Tam, kad vaidinimas išvystų dienos šviesą, prireikė nemažo pedagogių („Pelėdžiukų“ ir „Zuikučių“ gr. auklėtojų) ir muzikos mokytojų (A. Alonderienės, D. Mockienės) įdirbio ir entuziazmo.
O kad, mažieji artistai prieš didįjį pasirodymą – Rajoninę Vaikiško teatro šventę nugalėtų scenos baimę, įgytų pasitikėjimo savimi, į generalinę vaidinimo repeticiją buvo pakviesta rimta žiūrovų auditorija- priešmokyklinių grupių auklėtiniai ir jų mokytojos.
Žiūrovai buvo ypač malonūs ir dosnūs plojimais, dėmesiu ir netgi saldžiais siurprizais.

„Pelėdžiukų“ grupės auklėtoja-metodininkė Laima Galdikienė