Naujienos

SVEČIUOSE – PASAKA

Knygų skaitymas – rimtas reikalas, taip pat  vienas prasmingiausių laisvalaikio leidimo būdų vaikams.  Jis padeda išmokti ir atrasti naujų dalykų, skatina tobulėti ir mąstyti.
Kadangi  ,, Gudručių’’ ir ,,Smalsučių ‘’ grupių vaikai  dar tik mokosi skaityti, todėl vasario 1 d. į svečius pasikvietė savo mamas. Indrės ir Vikos mamytės skaitė vaikams pasakas: ,,Ropė’’ ir ,, Bildukas’’. Priešmokyklinukai klausėsi pasakų, nes jos  lavina kalbą, plečia žodyną, skatina fantazuoti, padeda pažinti gyvenimą ir save. Jos džiugina ir, jei reikia, nuramina. Be to, pasakos- puiki tėvų ir vaikų bendravimo priemonė.
Išklausę pasakų,pasidaliję įspūdžiais bei jas aptarę ,vaikai mėgino ,, Ropę’’ ir suvaidinti. Paskui visi piešė labiausiai patikusios pasakos veikėjus.  Dėkojame mamytėms už kartu praleistą valandėlę , kuri vaikų pasaulį padarė didesniu. Norėtume, kad šiais technologijų laikais ,kaip viena iš pamatinių šeimos vertybių, išliktų knygų skaitymas.

Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą, Valerija Kurbatovienė