Naujienos

Atvira veikla

Š. m. gruodžio 12d. priešmokyklinio ugdymo „Gudručių” ir „Smalsučių” grupių mokytojos (auklėtojos) ir kineziterapeutas Mantas Jonkus pakvietė Skuodo rajono priešmokyklinio ugdymo mokytojus į atvirą kūno kultūros veiklą „Augame sveiki ir stiprūs”. Svečių sulaukta iš Mosėdžio ir Ylakių vaikų lopšelių-darželių.
Veiklos tikslas: ugdyti sveiką, stiprų ir ištvermingą vaiką, padėti pajusti judėjimo džiaugsmą, atrasti ir suvokti įvairius judėjimo būdus, keisti judėjimo greitį, kryptį, pasivaržyti, patirti teigiamų emocijų.
Po atviros veiklos atlikta refleksija, aptarta ir pabendrauta. Gerosios patirties sklaida skatina bendradarbiavimą ir stiprina profesines kompetencijas. Džiaugiamės turėdami galimybę kūno kultūros veiklas vesti su kineziterapeutu  Mantu Jonkumi.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Simona Jurčė