Vaikų socializacijos projekto „Mažieji tyrinėtojai“ baigiamoji šventė

Projekto užbaigimo šventė įvyko gruodžio 7 d. Renginyje pasidžiaugta projekto rezultatais, padėkota dalyviams ir apdovanoti rajoninio  piešinių konkurso „Tyrinėju ir eksperimentuoju“ nugalėtojai. Iš viso konkurse dalyvavo 34 piešiniai. III vietą konkurse laimėjo  Skuodo vaikų lopšelio darželio ugdytinė Deimantė Stonkutė, II vieta atiteko Arminui Maciukevičiui iš Barstyčių globos namų ir I vietą laimėjo Arnas Skiezgilas iš Skuodo vaikų lopšelio-darželio. Papildomas nominacijas laimėjo Jokūbas Alonderis, Aistė Bučnytė, Goda Galdikaitė, Gabija Bendoriūtė ir Giedrius Kalibatas iš Skuodo vaikų lopšelio-darželio. Taip pat už aktyvų dalyvavimą konkurse apdovanota „Vyturėlių“ grupė.

Džiaugiamės, kad šio projekto dėka, vaikai plėtojo socialinės kompetencijos įgūdžius, įgijo praktinių eksperimentavimo ir tyrinėjimo įgūdžių, ugdėsi darbiniai įgūdžiai ir turėjo puikią galimybę save išreikšti kūrybinėje veikloje.

Projekto vadovė socialinė pedagogė Rita Vizgaudienė