Naujienos

Lietuvos švietimo vadovų forumas

Spalio 30-31 dienomis Skuodo vaikų lopšelio-darželio administracija tobulino ir gilino savo žinias, kompetencijas ir įgūdžius  Lietuvos švietimo vadovų forume, kurio tema „Aukšti ugdymo standartai”, juos į Lietuvą atvežė Lukas Benevičius ir šiuo metu su konsultantais adaptuoja mūsų švietimo įstaigoms. Šio forumo metu vyko interaktyvios, kūrybinės sesijos ir panelinės diskusijos kartu su  habil. dr. prof. Vilija Targamadze, Mindaugu Pozringiu, Loreta Kačiušyte Skramtai, švietimo eksperte iš Estijos Triin Noorkoiv, švietimo konsultantais ir  inovatoriais iš Belgijos Sven Harpers ir Anneke Verbeeck, švietimo ir sporto skyriaus vadovu Vaidotu Kalinu, geštalto terapijos praktike Audrone Kance Grdzelišvili ir kitais savo srities profesionalais.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Simona Jurčė