Sėkmė regioniniame konkurse „Saugiausia ikimokyklinė įstaiga 2024“

Gegužės 9-tą dieną mūsų darželio komanda, kurią atstovavo „Smalsučių“ grupės ugdytiniai (Leonora Alonderytė, Herkus Kova, Fausta Šilgalytė, Lukas Varneckis, Paulina Sakalauskaitė) vyko į Klaipėdos policijos komisariatą. Čia susitiko Klaipėdos regiono darželių komandos, vyko konkurso „Saugiausia ikimokyklinė įstaiga 2024“ II etapas. Regioniniame etape rungėsi 7 priešmokyklinukų komandos iš Klaipėdos miesto, Klaipėdos rajono Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro, Plungės, Kretingos, Neringos, Palangos, Skuodo. Komandoms teko įveikti po 5 užduotis saugaus eismo tema. Kol vyko konkurso balų skaičiavimas, dalyviams pasirodymą surengė policijos kinologė su savo augintine. Suskaičiavus balus paaiškėjo, kad sėkmė mūsų komandos neaplenkė ir šį kartą-laimėta III-oji vieta. Visi konkurso dalyviai ir juos ruošę pedagogai apdovanoti. Džiugu, kad vaikų ir pedagogų pastangos įvertintos.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Rasa Butavičienė ir socialinė pedagogė Rita Vizgaudienė