PIRMOJI PAŽINTIS SU BIBLIOTEKA

“Bitučių” grupės ugdytiniai, kartu su mokytoja Daiva Šukiene, tęsdami temą apie knygeles,  lankėsi Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešojoje bibliotekoje.
Išvykos į biblioteką tikslas – sužinoti, o kur gyvena knygutės ?
Su nekantrumu mūsų laukė ir dar prie bibliotekos durų vaikučius pasitiko šmaikštuolis Kiškutis vardu Pranas, kuris supažindino su savo draugais – knygučių personažais Vilku ir Meškute. Vaikučių laukė smagios užduotėlės: surasti knygutėse pasislėpusius Vilką, Kiškį ir Meškutę; kartu su žvėreliais surengti „Taiklumo varžybas”; pašokti „Žvėrelių šokį” ir pamatyti, kas ten miške triūška; naudojant „stebuklingą pieštuką” nupiešti interaktyvų piešinuką. Kartu su kiškučiu Pranu vaikučiai apžiūrėjo bibliotekos erdves, rado stebuklingą margutį, pamatė kur „gyvena” knygutės ir ne tik. Džiaugėmės žvėrelių vaišėmis, o žvėreliai džiaugėsi mūsų sukurtomis dovanėlėmis „Gėlių sėklų kamuoliukais”.
Štai tokia smagi pirmoji „Bitučių“  pažintis su biblioteka.

Mokytoja metodininkė Daiva Šukienė