Naujienos

KOVAS – SĄMONINGUMO MĖNUO BE PATYČIŲ

Skuodo vaikų lopšelyje-darželyje kovo 12-20d. buvo vykdomos veiklos, skirtos akcijai „Kovas- sąmoningumo mėnuo Be patyčių“. Socialinė pedagogė Rita Vizgaudienė ir psichologo asistentė Sigita Galinskienė organizavo draugystės rytmečius „Buratinų“, „Gudručių“, „Varpelių“ ir „Skruzdėliukų“ gr. vaikams. Vaikai sužinojo apie draugystės svarbą, kartu gamino linksmas saulytes, dalyvavo draugiškose sportinėse rungtyse. „Smalsučių“ ir „Žvirbliukų“ gr. vaikai dalyvavo užsiėmimuose „Nesityčiok – aš toks pats kaip ir tu“, kurie vyko Skuodo bendruomeniniuose namuose. Kovo 20 d., minint ir Žemės dieną, visos lopšelio-darželio grupės papuošė lauko erdvę savo dekoruotais, išpuoštais paukščiais, kuriuos pagaminti padėjo dailės mokytoja Lina Vitkauskienė.

Vyr. socialinė pedagogė Rita Vizgaudienė