Naujienos

DOVANA MYLIMAM SKUODUI

Š. m. birželio 2 d. dalyvavome Skuodo rajono vaikų ir mokinių saviraiškos šventėje „Augu po Skuodo dangum“, skirtoje Skuodo miesto 770 metų jubiliejui paminėti. Šventė prasidėjo iškilmingu rajono ugdymo įstaigų vėliavų įnešimu ir pagerbimu. Mūsų organizacijos vėliavą nešė specialusis pedagogas Tomas Kinčius ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai: Patricija Galdikaitė ir Lukas Poškys.
Skambant ritualinei muzikai, į sceną žengė trys šamanai: mokytoja Jovita Liaučienė, logopedė Rita Pilibaitienė ir Inga Urbonienė, kurie pristatė lopšelio-darželio kūrinius – dovanas Skuodo miestui, tai Jolantos Raišutienės daina „Te skomb dainelė“, kurią atliko priešmokyklinių grupių mergaičių ansamblis, jas ruošė meninio ugdymo mokytoja Aušra Alonderienė. Skambant dainelei, dailės mokytoja Lina Vitkauskienė su „Smalsučių“ ir „Gudručių“ grupių vaikais atliko meninę kompoziciją – dėlionę „Lietuva“. Kita dovana – Raigardo Tautkaus daina „Baladė vaikams“, kurią atliko lopšelio-darželio darbuotojų ansamblis ir vaikai iš „Bitučių“ grupės, ruošė meninio ugdymo mokytoja Daiva Mockienė. Šventinę nuotaiką kūrė ne tik puikūs pasirodymai, bet ir nuostabios partnerių veiklos, nemokamas batutas vaikams, siurprizai.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Genutė Savickienė