Naujienos

Fizinio aktyvumo diena

Saulėtą birželio 1- osios rytą, Skuodo vaikų lopšelio-darželio ugdytiniai iš jungtinių „Vyturėlių“, „Drugelių“, „Bitučių“, „Boružėlių“ ir „Žvirbliukų“ grupių, skubėjo į Skuodo miesto parką dalyvauti fizinio aktyvumo dienos renginyje.
Mus pasitiko linksma muzika ir daugybė įvairaus amžiaus renginio laukiančių vaikų. Po nuotaikingo svečių sveikinimo ir linksmos Manto Jonkaus mankštos, prasidėjo masinis ėjimas-bėgimas „Už Skuodą“. Mes turėjome įveikti 1 kilometro distanciją ir mums puikiai pavyko. Visi dalyviai buvo apdovanoti. Mažieji šventės dalyviai jau pavargę skubėjo namo, o vyresni išbandė kitas sporto šakas ir linksmai laiką leido ant batuto. Pilni įspūdžių, gerų emocijų lydimi, laimingi grįžo į darželį.

Mokytoja dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą Alma Grigutienė