Naujienos

SAUGUS VAIKAS – LAIMINGAS VAIKAS

Gegužės 24 d. Mosėdžio gimnazijos stadione vyko Skuodo rajono socialinių pedagogų metodinio būrelio organizuojama šventė „Saugus vaikas- laimingas vaikas“. Į šventę atvyko po 14 ugdytinių iš Skuodo Pr. Žadeikio gimnazijos, Ylakių gimnazijos, Bartuvos progimnazijos ir Skuodo vaikų lopšelio-darželio. Iš mūsų lopšelio-darželio šventėje dalyvavo vaikai iš „Vyturėlių“, „Gudručių“, „Smalsučių“, „Žvirbliukų“ ir „Giliukų“ gupių.  Renginio tikslas buvo: mokytis dirbti komandoje, priimti bendrus sprendimus bendradarbiaujant, įgyti praktinių žinių saugumo tema. Visi dalyviai nekantraudami susiskirstė į 7 komandas, pristatė savo šūkius, pavadinimus ir pradėjo atlikinėti užduotis, kurias buvo parengę šventės partneriai: Skuodo rajono policijos komisariatas, Priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, Pedagoginė – psichologinė tarnyba, Atviras  jaunimo centras, Visuomenės sveikatos biuras ir Vaiko teisių apsaugos skyrius.  Kai visos komandos atliko užduotis, partneriai apdovanojo geriausiai kiekvienoje stotelėje pasirodžiusias komandas. Nauja, įdomi patirtis vaikams – bendradarbiauti su vyresnio amžiaus vaikais ir kartu dirbti komandoje, jaustis jos dalimi, buvo didelis ir smagus iššūkis. Ačiū auklėtojai Jolantai Viskantienei, auklėtojos padėjėjai Irenai Ragainienei ir Ingai Nagreckienei už pagalbą šventės metu. O visiems vaikučiams  noriu palinkėti, kad vasarą praleistumėt saugiai.

Socialinė pedagogė Rita Vizgaudienė