Naujienos

„SVEIKATĄ STIPRINANČIŲ MOKYKLŲ BANGA PER LIETUVĄ 2023“ KARTU SU P. ŽADEIKIO GIMNAZIJA

Balandžio 21 d. priešmokyklnio ugdymo grupių vaikai, mokytojos, mokytojų padėjėjos, administracija dalyvavo Skuodo Pr. Žadeikio gimnazijos organizuotame renginyje „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“, kurio tikslas – propaguoti sveikatą stiprinančių mokyklų idėją ir vertybes, skleisti žinią apie sveikatą stiprinančių mokyklų bendruomenių veiklą. Lopšelio-darželio ugdytiniai kartu su gimnazistais dalyvavo žygyje, sušoko bendrą šokį. Sveikatos stiprinimas yra neatsiejama visų mūsų gyvenimo dalis ir kad jau trisdešimt metų skleidžiama sveikatą stiprinančių mokyklų idėja kaičia ir gali veikti netik vaikų, mokinių, bet ir visos bendruomenės sveikatą.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui G. Savickienė