Naujienos

Sėkmė „Tramtatulyje”

Kovo 2-ą dieną, Kultūros centre įvyko X Lietuvos vaikų ir moksleivių-lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų-konkurso „Tramtatulis” rajoninis turas. Aišku, juokais sakau, jei ne Vilniaus miesto jubiliejus, mūsų darželis neturėtų rajoninio turo leureatės Gabrielės Jablonskytės. Labai džiaugiamės Gabrielės darbštumu, drąsumu ir kantrybe. Tikėsimės su metais Gabrielė nepamirš, kad yra tikra žemaitė. Tikra artistė! Na, o su artistais visada dirba krūvelė žmonių- reikėjo pusę Skuodo bibliotekos išversti, kol radau kūrinių aplink Vilnių, kurie tiktų vaikui, kaip buvo konkurso nuostatuose  nurodyta. Kūrinius pati adaptavau į žemaičių kalbą. Reikėjo ir drabužėliais pasirūpinti, vyžas pasiūti,  kaspinais tautiniais pasirūpinti, aišku ir drąsos vaikui įpūsti. Visiems prisidėjusiems labai dėkojame. Dabar jau palinkėkit sėkmės Telšiuose.

Mokytoja (auklėtoja) Aurelija Vaškienė