Netradicinis pavakarojimas pas „zuikučius“

Ilgi, tamsūs ir šalti žiemos vakarai – puikus metas bendrystei. „Zuikučių“ grupės mokytojos gruodžio 7 d. pavakaroti pakvietė vaikučius ir jų šeimos narius.
Pasibuvimo labai laukėme ir jau iš anksto ruošėmės – vaikai išvakarėse kepė bandeles, kuriomis vaišins svečius, mokytojos ruošė priemones, nes senovėje kiekvieno vakarojimo metu virė darbai.
Pavakarojimas prasidėjo raminančia Advento muzika, o namų jaukumą sukūrė Advento vainikas su degančiomis žvakutėmis.
Trumpai aptarę ką žmonės veikdavo ilgais vakarais seniau, pasiūlėme visiems keliauti į kūrybines dirbtuves ir susikurti individualų, unikalų žaisliuką eglutei.
Netradiciniam žaisliukui pasiūlėme ir netradicinę medžiagą – cukrinę masę.
Procesas užsitęsė. Smagu buvo stebėti vaikų ir tėvelių bendrystę. Juk pats geriausias laikas ir didžiausia dovana yra dėmesys, laikas ir meilė, kuriuos skiriame vieni kitiems.
Gražūs, saldūs suvenyrai, kartu su puikia nuotaika iškeliavo į kiekvieno vaikučio namus.
Mamos reflektavo, kad niekada nebūtų sugalvojusios pasidaryti žaisliuko iš cukraus masės ir labai džiaugėsi, kad savo vaikučius pamatė kitoje perspektyvoje.
Smagaus Kalėdų laukimo visiems…

Mokytojos Jovita Liaučienė ir Laima Gruzincevienė