Draugystės tiltas

Gruodžio 2 dieną Skuodo vaikų lopšelyje-darželyje vyko renginys, skirtas Tarptautinei žmonių su negalia dienai paminėti.
Į salę sugužėjo specialiųjų ugdymosi poreikių „Giliukų“, „Pinokių“ ir „Zuikučių“ grupės vaikučiai ir jų draugai iš kitų darželio grupių. Atvykę draugai su savimi atsinešė ir pristatė kūrybinius darbelius. Renginio metu su vaikais bendravo Tigriukas (priešmokyklinio ugdymo mokytoja Jolanta Viskantienė), Kiškutis (ikimokyklinio  ugdymo mokytoja Laima Gruzincevienė), Bitutė (ikimokyklinio  ugdymo mokytoja  Lina Šmitienė). Visi kartu linksmai dainavo, grojo, šoko ir kūrė „Draugystės tiltą“.

Kūrybinė grupė vyr. mokytoja Jolanta Viskantienė, vyr. mokytoja Laima Gruzincevienė ir vyr. mokytoja Lina Šmitienė